Dom ProduktyPigtail światłowodowy

Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001

Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001

  • Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
  • Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
  • Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
  • Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
  • Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001
Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: Sunwise
Numer modelu: SCAPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Kable krosowe Nazwa produktu: warkocz światłowodowy
Utrata wtrąceniowa: ≤0,20 Orzecznictwo: RoHS,ISO9001
Kolor: Żółty / pomarańczowy / Aqua Długość kabla: Można dostosować
High Light:

pigtail optyczny

,

pigtail kabel światłowodowy

Pigtail światłowodowy jednomodowy OS2 SC APC z certyfikatem RoHS ISO9001


Pigtaile światłowodowe zapewniają szybki sposób na tworzenie urządzeń komunikacyjnych w terenie. Zostały zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane zgodnie z protokołem i wydajnością podyktowanymi standardami przemysłowymi, które spełniają najbardziej rygorystyczne specyfikacje mechaniczne i wydajnościowe.

Złącze A

SC

Złącze B

Niezakończony

Tryb światłowodowy

9 / 125μm

Rodzaj włókna

Simplex

Polskie

APC

Średnica kabla

0,9 mm

Materiał kurtki

PVC

Kolor kurtki

Żółty

Długość fali

1310 nm / 1550 nm

Trwałość

> 1000 razy

Utrata wtrąceniowa

≤0,3dB

Zamienność

≤0,2dB

Strata zwrotna

≥60dB

Wibracja

≤0,2dB

temperatura robocza

-40 ~ 75 ° C

Temperatura przechowywania

-45 ~ 85 ° C

Podanie
♦ FTTH, LAN, PON i optyczny CATV
♦ Lokalna siatka pierścieniowa
♦ System komunikacji światłowodowej
♦ Sprzęt do testowania światłowodów
♦ Czujnik światłowodu
♦ Zastosowanie przemysłowe i wojskowe

Cechy:

Bardzo gęste przestrzenie;
Złączki z ceramicznymi tulejami;
Połowa wielkości standardowego złącza;
Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna;
Doskonała wytrzymałość mechaniczna;
Wysoka wiarygodność i stabilność;
Dobra w powtarzalności i wymienności;
Kontrola w 100% wstawiania, utraty ubytku, powierzchni czołowej i kolizji

Nasze Usługi

1. Profesjonalny producent, w 100% przetestowany.

2. Rozwiązania dla klientów w ciągu dni, a nie tygodni.

3. Serdecznie usługi ze szczególną uwagą.

4. Może dostarczyć szczegółowe zapytanie w ciągu 24 godzin.

5. Oszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientowi w celu rozszerzenia działalności.

6. Mamy ---- letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, któremu możesz zaufać.

FAQ

Pytanie 1 O cenie?
Re. Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu danych technicznych Twoich produktów.

Q2 Jaka jest metoda płatności?
Re. Akceptujemy L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal itp.

Pytanie 3 Jakie są twoje warunki płatności?
Re. 30% z góry i 70% przed wysyłką

Pytanie 4 Jak wysłać do mnie przedmioty?
Re. Kurier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), fracht lotniczy, Ocean Ship są dostępne.

Pytanie 5 Jak długi jest twój czas dostawy?
Re. Ogólny czas dostawy wynosi 5-7 dni po potwierdzeniu zamówienia, zależy to od ilości zamówienia.

Pytanie 6 Czy możesz wysłać mi bezpłatną próbkę?
Re. Tak, chętnie wyślemy bezpłatną próbkę, jeśli chcesz zapłacić koszty wysyłki.

Pytanie 7 Czy akceptujesz OEM lub ODM?
Re. Tak, jesteśmy fabryczni. wszelkie niestandardowe wymagania możemy zrobić wszystko, aby pomóc Ci zrealizować.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty