Dom ProduktyKabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem

FTTH FTTB QSFP + Bezpośredni kabel przyłączeniowy 40 gb, miedziany pasywny kabel miedziany Dac

FTTH FTTB QSFP + Bezpośredni kabel przyłączeniowy 40 gb, miedziany pasywny kabel miedziany Dac

  • FTTH FTTB QSFP + Bezpośredni kabel przyłączeniowy 40 gb, miedziany pasywny kabel miedziany Dac
FTTH FTTB QSFP + Bezpośredni kabel przyłączeniowy 40 gb, miedziany pasywny kabel miedziany Dac
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: Topnet System OR OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: 40G QSFP + DAC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Kabel: Pasywny kabel miedziany Nazwa produktu: Kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem
Życie: Trzy lata gwarancji Temp: 0 do 70 ° C
aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network Złącze: QSFP +
High Light:

kabel miedziany podłączany bezpośrednio

,

kabel bezpośredniego podłączania dac

FTTH FTTB QSFP + Bezpośredni kabel przyłączeniowy 40 gb, miedziany pasywny kabel miedziany Dac

Nazwa produktu: 40G QSFP + DAC Prędkość transmisji danych: 40gbase
Dystans: Do 5M dla pasywnego Napięcie zasilające: 3.3v
Złącze: QSFP + Temp: 0 ~ 70

40 Gigabit Ethernet Qsfp + Bezpośredni montaż pasywnego kabla miedzianego o długości 3m

Przegląd

Kable miedziane QSFP + z bezpośrednim podłączeniem są odpowiednie na bardzo krótkie odległości i oferują bardzo opłacalny sposób na ustanowienie 40-gigabitowego łącza między portami QSFP + przełączników QSFP + w szafach i sąsiednich szafach. Kable te są używane w standardach 40GbE i Infniband, aby zmaksymalizować wydajność.

Cecha
* Zgodne ze specyfikacjami MSSF QSFP
* W pełni zgodny ze specyfikacjami IEEE802.3ba i Infiniband QDR
* Całkowita przepustowość 40 Gb / s
* System impedancji różnicowej 100 omów
* Pojedynczy zasilacz 3,3 V, niskie zużycie energii, <1,5 W.
* Low Near-End Crosstalk (NEXT)
* Temperatura obudowy roboczej: od -40 do 85 ° C
* W całości metalowa obudowa dla doskonałej wydajności EMI
* Precyzyjne sterowanie procesem w celu zminimalizowania pochylenia od pary do pary
* Sprzężenie AC sygnałów PECL
* EEPROM do podpisu kablowego i komunikacji systemowej
* Dostępne rozmiary kabli od 30 AWG do 24 AWG
* Zgodny z RoHS

Aplikacje
* 10 Gigabit Ethernet
* 40 Gigabit Ethernet
* InfiniBand4x SDR, DDR, QDR
* 2, 4, 8, 10 Gigabit Fibre Channel
* Fibre Channel przez Ethernet
* SAS, serwery, koncentratory, przełączniki, router

Specyfikacja

Numer części Opis produktu AWG
Kabel 40G QSFP + miedziany bezpośrednio
QSFP-40G-DAC-05-P 0,5 M pasywny kabel QSFP + na QSFP + Twinax miedziany 30
QSFP-40G-DAC-1M-P Kabel 1M od QSFP + do QSFP + Twinax miedziany pasywny 30
QSFP-40G-DAC-3M-P Kabel 3M od QSFP + do QSFP + Twinax miedziany pasywny 30
QSFP-40G-DAC-5M-P Kabel 5M od QSFP + do QSFP + Twinax miedziany pasywny 28

Przewaga konkurencyjna
1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. W pełni kompatybilny (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C…)
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Przechowywać na magazynie, szybka dostawa

FAQ
1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką.

2. Jakie są twoje główne produkty?

Patchcordy optyczne SC / LC / FC / ST; Patchcord optyczny MTP / MPO Adaptery SC, LC / F, tłumiki.

Zewnętrzne kable światłowodowe; wewnętrzne kable światłowodowe.

3. Płatność

Przy dużych zamówieniach: T / T, L / C

W przypadku małych zamówień: T / T, Western Union i Paypal są dopuszczalne.

4. Czy masz certyfikat na surowiec?

Budujemy długoterminową współpracę z wykwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001, ROHS

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty