Dom ProduktyOptyczny nadajnik-odbiornik QSFP

Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki

Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki

  • Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
  • Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
  • Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
  • Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
  • Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUNWISE
Orzecznictwo: ROHS CE
Numer modelu: AFOC-19109
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network Czas realizacji: 1-7 dni
Fibre Core: 12 rdzeni. Shell Materia: LSZH
Utrata zwrotu: ≥25dB Test wkładania i ciągnięcia: 500 razy <0,5 dB
High Light:

transceiver światłowodowy

,

moduł transceivera światłowodowego

Nadajnik-odbiornik optyczny 3M OM3 QSFP MPO MPO LSZH 12 rdzeni Materiał powłoki

Typ interfejsu: MPO (kobieta) do MPO (kobieta).
Rodzaj włókna: MMF (50 / 125um), OM3.
Długość kabla: 3M / 1FT
Fibre Core: 12 rdzeni.
Materiał powłoki: LSZH
Biegunowość: Wpisz B.
Utrata wtrąceniowa: <0,6 dB (<0,5 dB opcjonalnie).
Utrata zwrotu: ≥25dB.
Test wkładania i ciągnięcia: 500 razy <0,5 dB.
Operacja Temperatura : -40 ℃ ~ + 80 ℃.

Cechy:

▪ Łącza danych do 1,25 Gb / s

▪ Nadajnik laserowy DFB 1550 nm

▪ Odbiornik APD

▪ Do 100 km na SMF 9 / 125µm

▪ Możliwość podłączenia na gorąco

▪ Wtykowy interfejs optyczny typu duplex LC / UPC

▪ Niskie rozpraszanie mocy <1 W.

▪ Metalowa obudowa dla niższego EMI

▪ Zgodny z RoHS i bezołowiowy

▪ Obsługa interfejsu cyfrowego monitorowania diagnostycznego

▪ Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

▪ Interfejs monitorowania zgodny z SFF-8472

▪ Temperatura pracy obudowy

Komercyjne: od 0 ° C do + 70 ° C

Aplikacje:

▪ Przełącz na interfejs przełączania

▪ Gigabit Ethernet

▪ Aplikacje z przełączaną płytą montażową

▪ Interfejs routera / serwera

▪ Inne łącza optyczne

▪ Metro / sieci dostępu

▪ 1 × Fibre Channel

FAQ
1.
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy producentem i od wielu lat posiadamy bogate doświadczenie w produkcji patchcordów, warkoczyków, patchcordów, adapterów światłowodowych, rozgałęźników PLC i tulejek.

2)
P: Co z normalnym czasem realizacji?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, potrwa to około 10 dni po otrzymaniu zaliczki.

3)
P: Jakie są twoje główne produkty?
Odp .: Rontaray poświęca się rozwojowi, produkcji, sprzedaży światłowodowych kabli krosowych, paneli krosowych pigtailowych, adapterów światłowodowych, rozgałęźników PLC i tulejek ceramicznych i tak dalej.

4
P: Jakie masz certyfikaty?
Odp .: Rontaray posiada certyfikaty ISO 9001, ISO14001, TL9000 i RoSH.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty