Dom ProduktyOptyczny nadajnik-odbiornik 10G SFP +

Pojedynczy światłowód 10G SFP + transceiver optyczny 10 km 20 km LR Moduł SFP Złącze LC DDM

Pojedynczy światłowód 10G SFP + transceiver optyczny 10 km 20 km LR Moduł SFP Złącze LC DDM

  • Pojedynczy światłowód 10G SFP + transceiver optyczny 10 km 20 km LR Moduł SFP Złącze LC DDM
Pojedynczy światłowód 10G SFP + transceiver optyczny 10 km 20 km LR Moduł SFP Złącze LC DDM
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: sunwise
Orzecznictwo: ROHS CE FCC
Numer modelu: SFP-10G
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Dystans: SR LR ER ZR BIDI WDM Długość fali: 1330 nm / 1270 nm
Prędkość transmisji danych: 10g aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
Pakiet: CWDM SFP + Gwarancja: 1 rok
High Light:

światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

 

Single Fibre 10G SFP + Optyczny nadajnik-odbiornik 10 km 20 km LR Moduł SFP Złącze LC DDM

Opis produktu

Te dwukierunkowe moduły optyczne transceiverów 10 Gb / s (SFP +) są zgodne z aktualną specyfikacją MSP (SFP + Multi-Source Agreement), są zgodne z 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH i 10G Fibre Channel 1200-SM -LL-L. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne poprzez 2-żyłowy interfejs szeregowy, jak określono w SFP + MSA.

CECHY PRODUKTU

Łącza danych do 10,7 Gb / s

Gniazdo LC jednomodowe

Transmisja do 60 km na SMF

Strata mocy <1,5 W.

Laser DFB 1270 nm i odbiornik APD

Interfejs 2-przewodowy ze zintegrowanym cyfrowym monitoringiem diagnostycznym

EEPROM z funkcjonalnością Serial ID

Zgodny z SFP + MSA ze złączem dupleks LC

Pojedyncze zasilanie + 3,3 V i logika LVTTL

Temperatura przechowywania : -5ºC ~ + 70ºC

APLIKACJE

10GBASE-BX przy 10,3125 Gb / s

10 GBASE-BX przy 9,953 Gb / s

STANDARD

Zgodny z SFF-8472 SFP + MSA.

Zgodny z SFP + SFF-8431 i SFF-8432.

Zgodny z RoHS.

Parametr roboczy Symbol Min . Typowy Max . Jednostka
Temperatura przechowywania T S - 4 0 +85 ° C
Napięcie zasilania V CC T, R - 0,5 4 V.
Względna wilgotność RH 0 8 5 %
Walizka działająca temperatura T. T C. -5 +70 ° C
Prąd zasilający I CC 400 mama
Rozpraszanie mocy P D 1.5 W.

  • Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,3 Gb / s
  • Łącznik SFP + z możliwością podłączenia podczas pracy
  • Pojedynczy LC do transmisji dwukierunkowej
  • Maksymalna długość łącza 20 km
  • Wbudowany filtr WDM 1270/1330
  • Nieschłodzony laser DFB 1270 nm lub 1330 nm
  • Strata mocy <1,5 W.
  • Nie jest wymagany zegar referencyjny
  • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
  • Zakres temperatur 0 ° C do 70 ° C
  • Niski EMI i doskonała ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi

 

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty