Dom ProduktyTransceiver optyczny SFP

Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490

Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490

  • Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490
Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: sunwise
Orzecznictwo: ROHS CE
Numer modelu: GPON ONU STICK
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: </td> <th>Długość fali:</th> <td>1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm / 1330nm, 1470-1610NM</td> </tr> <tr class="bg_gray" > <th>Włókna typu:</th> <td>SMF, podwójne włókno Pojedyncze włókno</td> <th>Dystans:</th> <td>80 km, 100 m do 120 km</td> </tr> <tr > <th>Gwarancja:</th> <td>3 lata</td> <th>aplikacji:</th> <td>FTTH FTTB FTTX Network</td> </tr> <tr class="bg_gray" > <th>Odległość transmisji:</th> <td>20 km</td> <th>Rodzaj złącza:</th> <td>SC</td> </tr> <tr > <th>Prędkość transmisji danych:</th> <td>1 G ~ 11,7 Gb / s</td> <th>Prędkość:</th> <td>2,5G</td> </tr> <tr class="bg_gray" > <th colspan="1">High Light:</th> <td colspan="3"><h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>nadajnik-odbiornik światłowodowy SFP</h2>, <h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>moduł nadawczo-odbiorczy SFP</h2></td> </tr> </tbody> </table> <div class="details_wrap"> <div class="clearfix"></div> <p><span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><strong>Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490</strong></span></span></span> </p><p></p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline;"><span data-spm-anchor-id=a2700.details.pronpeci14.i1.74082195tfqfEN style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">cechy</span></span></span></span></span> </p><ul style="box-sizing: content-box; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: inherit; font-family: Arial, Helvetica, sans-senif; vertical-align: baseline; list-style-position: initial; list-style-image: initial; color: rgb(51, 51, 51); margin: 1em 0px !important; padding-right: 0px !important;"><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Obsługa aplikacji ITU-T G.984 GPON Networks</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Obsługa specyfikacji interfejsu zarządzania i kontroli ITU-T G.988 ONU (OMCI)</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Obsługa funkcji Dying Gasp (opcjonalnie)</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Konfigurowalny 1G lub 2,5G UNI, MAC wewnątrz</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Dwukierunkowe łącza danych z pojedynczym włóknem z asymetrycznym Tx 1,244 Gb / s i Rx 2,488 Gb / s</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Nadajnik impulsowy 1310 nm z laserem DFB</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Odbiornik w trybie ciągłym 1490 nm z APD-TIA</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Interfejs 2-przewodowy do zintegrowanego cyfrowego monitorowania diagnostycznego</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Pakiet SFP z interfejsem optycznym gniazda SC / UPC lub SC / APC</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Temperatura skrzynki roboczej -40 ~ 85 ° C dla przemysłu i 0 ~ 70 ° C dla przemysłu</span></span></span></span> </li><li style="box-sizing: content-box; margin: 0px 0px 0px 30px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline; color: black;">Zgodność z RoHS6</span></span></span></span> </li></ul><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 21px; vertical-align: baseline;"><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">Aplikacje</span></span></span></span></span> </p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 22px; vertical-align: baseline;">Pasywna sieć optyczna Gigabit Ethernet O</span> <span style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 22px; vertical-align: baseline;">GPU</span></span></span></span> </p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">PON DO PON</span></span></span></span> </p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><table border=1 cellpadding=0 cellspacing=0 class=aliDataTable style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; border-collapse: collapse; width: auto; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(51, 51, 51); overflow-wrap: break-word;"><tbody style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><tr align=left style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">Numer części</span></span></span></span> </td><td align=center style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">Opis produktu</span></span></span></span> </td></tr><tr align=left style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>PON OLT</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Tx1490nm, Rx1310nm, 2,5 Gb / s / 1,25 Gb / s, klasa B +, 0ºC ~ + 70ºC z cyfrowym monitoringiem diagnostycznym</span></span></span> </td></tr></tbody></table><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><table border=1 cellpadding=0 cellspacing=0 class=aliDataTable style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 18px; font-family: Arial, Helvetica; border-collapse: collapse; width: auto; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(51, 51, 51); overflow-wrap: break-word;"><tbody style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><tr align=left style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">Numer części</span></span></span></span> </td><td align=center style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><span style="box-sizing: content-box; font-weight: 700;">Opis produktu</span></span></span></span> </td></tr><tr align=left style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>PON ONU</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 1px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; float: none; color: rgb(0, 0, 0); border: 1px solid rgb(204, 204, 204);"> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Rx1490nm, Tx1310nm, 2,5 Gbps / 1,25 Gbps, klasa B +, 0ºC ~ + 70ºC z cyfrowym monitoringiem diagnostycznym</span></span></span> </td></tr></tbody></table><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: inherit; font-family: Arial, Helvetica, sans-senif; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><p style="box-sizing: content-box; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: inherit; font-family: Arial, Helvetica, sans-senif; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51);"></p><table border=1 cellpadding=0 cellspacing=0 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: inherit; font-family: Arial, Helvetica, sans-senif; border-collapse: collapse; width: 468.02pt; color: rgb(51, 51, 51); overflow-wrap: break-word;" width=780><tbody style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;"><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT PX20 +</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT PX20 +, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, SFP, współczynnik gniazda SC / UPC, temperatura komercyjna</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT PX20 ++</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT PX20 ++, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze wtykowe SC / UPC, temperatura handlowa TX5 ~ 7db</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT 7dBm</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON OLT PX20 ++ Enhanced, 20 km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa 7DB</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT B +</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT B +, 20 km, TX 1490 nm 2,488 Gb / s, RX 1310 nm 1,244 Gb / s, SFP, BIDI SC / UPC Gniazdo, temperatura komercyjna</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT C +</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT C +, 20 km, TX 1490 nm 2,488 Gb / s, RX 1310 nm 1,244 Gb / s, SFP, BIDI SC / UPC Gniazdo, temperatura komercyjna</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT C ++</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT C ++, 20 km, TX 1490 nm 2,488 Gb / s, RX 1310 nm 1,244 Gb / s, SFP, BIDI SC / UPC Gniazdo, temperatura komercyjna</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT 7dBm</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON OLT C ++ Enhanced, 20km, TX 1490nm 2.488Gbps, RX 1310nm 1.244Gbps, SFP +, BIDI SC / UPC Receptacle, Temperatura komercyjna</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON ONU SFP</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON ONU SFP, G.984.5, 20 km, Tx 1310nm 1.244G, Rx 1490nm 2.488G, SFP, współczynnik gniazda SC / UPC, temperatura przemysłowa, BEN niski aktywny</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 52.8pt;"><td height=88 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 52.8pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON ONU SFP</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>EPON ONU SFP, G.984.2, 20 km, Tx 1310nm 1,25G, Rx 1490nm 1,25G, SFP, współczynnik gniazda SC / UPC, temperatura handlowa</span></span></span> </td></tr><tr style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; height: 26.4pt;"><td height=44 style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; height: 26.4pt; width: 137.4pt;" width=229> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>GPON ONU STICKER B + SFP</span></span></span> </td><td style="box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; float: none; width: 330.6pt;" width=551> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>ONU SFP MAC / Tx1310 / Rx1490 DFB + APD 1,25G / 2,5G</span></span></span> </td></tr></tbody></table><p></p><p> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><strong>FAQ</strong></span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Pytanie 1</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Czy świadczysz usługi próbne?</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Odp .: Tak, zapewniamy bezpłatne lub tanie próbki do przetestowania i sprawdzenia jakości.</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Dopuszczalne są próbki mieszane.</span></span></span> </p><p> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Q2</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Co z MOQ?</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Odp .: Większość produktów ma minimalną ilość zamówienia, ale niektóre zapasy mogą przyjmować małe zamówienia.</span></span></span> </p><p> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Pytanie 3</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Odp .: Zazwyczaj wysyłamy międzynarodową ekspresową usługą DHL, UPS, FedEx lub TNT.</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Zwykle zajmuje to 3-5 dni.</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Transport lotniczy i morski również opcjonalny.</span></span></span> </p><p> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>P4: Jak długo trwa gwarancja na produkt?</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Odp .: W zależności od rodzaju produktu, oferujemy formalne produkty na 1-3 lata.</span></span></span> </p><p> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>P5: A co z czasem dostawy?</span></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;><br /></span></span> <span style=font-size:14px;><span style=font-family:arial,helvetica,sans-serif;>Odp .: Potrzebujemy 1-3 dni na przetworzenie próbki i 5-15 dni na przetworzenie naszych normalnych towarów.</span></span></span> </p></p> <div class="clearfix10"></div> </div> <div class="key_wrap"> <b>Etykietka:</b> <h2 class="tag_words"> <a title="dobra jakość moduł światłowodowy SFP fabryka" href="/buy-fiber_optic_sfp_module.html">moduł światłowodowy SFP</a>, </h2> <h2 class="tag_words"> <a title="dobra jakość moduł nadawczo-odbiorczy SFP fabryka" href="/buy-sfp_transceiver_module.html">moduł nadawczo-odbiorczy SFP</a>, </h2> <h2 class="tag_words"> <a title="dobra jakość transceiver światłowodowy SFP fabryka" href="/buy-sfp_fiber_transceiver.html">transceiver światłowodowy SFP</a> </h2> </div> </div> <div class="no_contact_detail_2V2"> <div class="main_title"> <strong class="main_con">Szczegóły kontaktu</strong> </div> <div class="content_box"> <div class="le"> <strong>Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd</strong> <p>Osoba kontaktowa: <b>MARK LAI</b></p> <p>Tel: <b>+8615010002395</b></p> <div class="social-c"> <a href="mailto:mark@swoptc.com" title="Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd mark@swoptc.com"><i class="icon iconfont icon-youjian icon-2"></i></a> </div> </div> <div class="ri"> <b>Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas</b> <textarea id="inquiry_message_contactdetail" name="message" maxlength="3000" placeholder="Wyślij zapytanie do naszej dobrej jakości Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490 produktów."></textarea> <input type="text" id="inquiry_email_contactdetail" placeholder="Wprowadź swój email"> <button class="btn contact_btn" type="button" onclick="submitPopInquiryByParam('inquiry_email_contactdetail','inquiry_message_contactdetail',1)"><span></span>Kontakt</button> </div> </div> </div> <!-- t_cate_val-300845:2021-09-01 00:13:11 --> <link rel="alternate" href="//m.optical-patchcable.com/sale-12519737-1-25g-10g-cwdm-sfp-optical-transceiver-with-single-lc-dual-lc-connector.html" media="only screen and (max-width: 640px)" /> <div class="n_product_point"> <div class="main_title"><span class="main_con">Najlepsze produkty</span></div> <div class="item"> <table cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"> <tbody> <tr> <td class="img_box"> <a title="Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1000 M" href="/quality-13194663-1000m-sfp-optical-transceiver"><img alt="Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1000 M" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/pm31001802-1000m_sfp_optical_transceiver.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </td> <td class="product_name"> <h2 class="item_inner"> <a title="Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1000 M" href="/quality-13194663-1000m-sfp-optical-transceiver">Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1000 M</a> </h2> </td> </tr> </tbody> </table> </div> </div> <!-- n_product_point-300845:2021-09-01 00:13:11 --> <div class="no_product_others_grid_2V2" id="anchor_product_other"> <div class="main_title"><strong class="main_con"><span>Inne produkty</span> </strong></div> <div class="item_wrap"> <div class="item"> <div class="dd"> <a title="10G SFP + QSFP SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX" href="/sale-12505602-10g-sfp-qsfp-sfp-optical-transceiver-dust-cover-module-for-fttx-network.html"><img alt="10G SFP + QSFP SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/py26147894-10g_sfp_qsfp_sfp_optical_transceiver_dust_cover_module_for_fttx_network.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </div> <div class="dt"> <span><h2><a title="10G SFP + QSFP SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX" href="/sale-12505602-10g-sfp-qsfp-sfp-optical-transceiver-dust-cover-module-for-fttx-network.html">10G SFP + QSFP SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX</a></h2></span> <div class="param"> <a title="10G SFP + QSFP SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX" href="/sale-12505602-10g-sfp-qsfp-sfp-optical-transceiver-dust-cover-module-for-fttx-network.html"><p><strong>Długość fali: </strong> 1310 nm</p><p><strong>Gwarancja: </strong> 3 lata</p><p><strong>Prędkość transmisji danych: </strong> 10G, 10Gb / s</p><p><strong>aplikacji: </strong> FTTH FTTB FTTX Sieć, telekomunikacja</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"12505602\",\"productName\":\"10G SFP + QSFP SFP Optyczny modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX\",\"productInfo\":[[\"D\\u0142ugo\\u015b\\u0107 fali\",\"1310 nm\"],[\"Gwarancja\",\"3 lata\"]],\"subject\":\"Jestem zainteresowany 10G SFP + QSFP SFP Optyczny modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy SFP do sieci FTTX twoj\\u0105 fotografi\\u0105\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc26147894-10g_sfp_qsfp_sfp_optical_transceiver_dust_cover_module_for_fttx_network.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> <div class="item_wrap"> <div class="item"> <div class="dd"> <a title="SC Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490" href="/sale-12505604-sc-optical-transceiver-module-1-25g2-5g-gpon-onu-sfp-stick-tx1310rx1490.html"><img alt="SC Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/py26147903-sc_optical_transceiver_module_1_25g2_5g_gpon_onu_sfp_stick_tx1310rx1490.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </div> <div class="dt"> <span><h2><a title="SC Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490" href="/sale-12505604-sc-optical-transceiver-module-1-25g2-5g-gpon-onu-sfp-stick-tx1310rx1490.html">SC Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490</a></h2></span> <div class="param"> <a title="SC Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490" href="/sale-12505604-sc-optical-transceiver-module-1-25g2-5g-gpon-onu-sfp-stick-tx1310rx1490.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> 10 g SFP ER 40 km, transceiver światłowodowy</p><p><strong>Włókna typu: </strong> SMF, podwójne włókno Pojedyncze włókno</p><p><strong>Dystans: </strong> 80 km, 100 m do 120 km</p><p><strong>Gwarancja: </strong> 3 lata</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"12505604\",\"productName\":\"SC Optyczny modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490\",\"productInfo\":[[\"Nazwa produktu\",\"10 g SFP ER 40 km, transceiver \\u015bwiat\\u0142owodowy\"],[\"W\\u0142\\u00f3kna typu\",\"SMF, podw\\u00f3jne w\\u0142\\u00f3kno Pojedyncze w\\u0142\\u00f3kno\"]],\"subject\":\"Jaka jest cena CIF na Twoim SC Optyczny modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc26147903-sc_optical_transceiver_module_1_25g2_5g_gpon_onu_sfp_stick_tx1310rx1490.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> <div class="item_wrap"> <div class="item"> <div class="dd"> <a title="Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D" href="/sale-11186976-gigabit-ethernet-sfp-optical-transceiver-multimode-1000base-sx-glc-sx-mm-d.html"><img alt="Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/py24785262-gigabit_ethernet_sfp_optical_transceiver_multimode_1000base_sx_glc_sx_mm_d.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </div> <div class="dt"> <span><h2><a title="Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D" href="/sale-11186976-gigabit-ethernet-sfp-optical-transceiver-multimode-1000base-sx-glc-sx-mm-d.html">Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D</a></h2></span> <div class="param"> <a title="Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D" href="/sale-11186976-gigabit-ethernet-sfp-optical-transceiver-multimode-1000base-sx-glc-sx-mm-d.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> GLC-SX-MM-D</p><p><strong>Włókna typu: </strong> MMF LC</p><p><strong>Prędkość transmisji danych: </strong> 1,25 Gb / s</p><p><strong>Długość fali: </strong> 850nm</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"11186976\",\"productName\":\"Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D\",\"productInfo\":[[\"Nazwa produktu\",\"GLC-SX-MM-D\"],[\"W\\u0142\\u00f3kna typu\",\"MMF LC\"]],\"subject\":\"Jaka jest cena CIF na Twoim Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver Multimode 1000BASE SX GLC SX MM D\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc24785262-gigabit_ethernet_sfp_optical_transceiver_multimode_1000base_sx_glc_sx_mm_d.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> <div class="item_wrap"> <div class="item"> <div class="dd"> <a title="FTTH FTTB FTTX Transceiver światłowodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm" href="/sale-12505635-ftth-fttb-fttx-fiber-optic-transceiver-10gb-1000base-lx-sfp-850nm-1310nm.html"><img alt="FTTH FTTB FTTX Transceiver światłowodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/py26148015-ftth_fttb_fttx_fiber_optic_transceiver_10gb_1000base_lx_sfp_850nm_1310nm.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </div> <div class="dt"> <span><h2><a title="FTTH FTTB FTTX Transceiver światłowodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm" href="/sale-12505635-ftth-fttb-fttx-fiber-optic-transceiver-10gb-1000base-lx-sfp-850nm-1310nm.html">FTTH FTTB FTTX Transceiver światłowodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm</a></h2></span> <div class="param"> <a title="FTTH FTTB FTTX Transceiver światłowodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm" href="/sale-12505635-ftth-fttb-fttx-fiber-optic-transceiver-10gb-1000base-lx-sfp-850nm-1310nm.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> 10 g SFP ER 40 km, transceiver światłowodowy, konwerter światłowodowy, transceiver SFP</p><p><strong>Długość fali: </strong> 1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm / 1330nm, 1470-1610NM</p><p><strong>Włókna typu: </strong> SMF, SF-SM, podwójne włókno Pojedyncze włókno</p><p><strong>Dystans: </strong> 80 km, 100 m do 120 km</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"12505635\",\"productName\":\"FTTH FTTB FTTX Transceiver \\u015bwiat\\u0142owodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm\",\"productInfo\":[[\"Nazwa produktu\",\"10 g SFP ER 40 km, transceiver \\u015bwiat\\u0142owodowy, konwerter \\u015bwiat\\u0142owodowy, transceiver SFP\"],[\"D\\u0142ugo\\u015b\\u0107 fali\",\"1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm \\/ 1330nm, 1470-1610NM\"]],\"subject\":\"Jestem zainteresowany FTTH FTTB FTTX Transceiver \\u015bwiat\\u0142owodowy 10 gb 1000base Lx Sfp 850nm 1310nm twoj\\u0105 fotografi\\u0105\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc26148015-ftth_fttb_fttx_fiber_optic_transceiver_10gb_1000base_lx_sfp_850nm_1310nm.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> <div class="item_wrap"> <div class="item"> <div class="dd"> <a title="Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji" href="/sale-12505610-1-25g-2-5g-fiber-transceiver-module-bidi-sfp-transceiver-3-years-warranty.html"><img alt="Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji" class="lazyi" data-original="//polish.optical-patchcable.com/photo/py26147947-1_25g_2_5g_fiber_transceiver_module_bidi_sfp_transceiver_3_years_warranty.jpg" src="/images/load_icon.gif" /></a> </div> <div class="dt"> <span><h2><a title="Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji" href="/sale-12505610-1-25g-2-5g-fiber-transceiver-module-bidi-sfp-transceiver-3-years-warranty.html">Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji</a></h2></span> <div class="param"> <a title="Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji" href="/sale-12505610-1-25g-2-5g-fiber-transceiver-module-bidi-sfp-transceiver-3-years-warranty.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> 10 g SFP ER 40 km, transceiver światłowodowy</p><p><strong>Długość fali: </strong> 1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm / 1330nm, 1470-1610NM</p><p><strong>Włókna typu: </strong> SMF, podwójne włókno Pojedyncze włókno</p><p><strong>Dystans: </strong> 80 km, 100 m do 120 km</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"12505610\",\"productName\":\"\\u015awiat\\u0142owodowy modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji\",\"productInfo\":[[\"Nazwa produktu\",\"10 g SFP ER 40 km, transceiver \\u015bwiat\\u0142owodowy\"],[\"D\\u0142ugo\\u015b\\u0107 fali\",\"1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm \\/ 1330nm, 1470-1610NM\"]],\"subject\":\"Prosz\\u0119 o wi\\u0119cej informacji na temat Twojego \\u015awiat\\u0142owodowy modu\\u0142 nadawczo-odbiorczy 1,25G 2,5G Bidi Sfp 3 lata gwarancji\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc26147947-1_25g_2_5g_fiber_transceiver_module_bidi_sfp_transceiver_3_years_warranty.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> </div> <div class="clearfix"></div> </div> <div class="cont_main_whole"> <div class="f_foot_allV2"> <div class="f_foot_all_inner"> <dl> <dt><a title="Patchcord światłowodowy" href="/supplier-300875-fiber-optic-patch-cable">Patchcord światłowodowy</a></dt> <dd> <p> <a title="FTTX Sieciowy kabel światłowodowy wielomodowy LC UPC do LC UPC OM4 Różowy" href="/sale-11873549-fttx-network-fiber-optic-patch-cable-multimode-lc-upc-to-lc-upc-om4-pink.html">FTTX Sieciowy kabel światłowodowy wielomodowy LC UPC do LC UPC OM4 Różowy</a> </p> <p> <a title="Kable światłowodowe dupleks OM3 Wielomodowy LSZH 3,0 mm FC UPC do FC UPC" href="/sale-11877713-duplex-om3-fiber-optic-patch-cables-multimode-lszh-3-0mm-fc-upc-to-fc-upc.html">Kable światłowodowe dupleks OM3 Wielomodowy LSZH 3,0 mm FC UPC do FC UPC</a> </p> <p> <a title="Zespoły kabli światłowodowych z bezpośrednim zakopanym dupleksem 36 Złącze światłowodowe" href="/sale-12042835-direct-buried-duplex-fiber-patch-cord-assemblies-36-fibre-oem-connector.html">Zespoły kabli światłowodowych z bezpośrednim zakopanym dupleksem 36 Złącze światłowodowe</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Pigtail światłowodowy" href="/supplier-300876-fiber-optic-pigtail">Pigtail światłowodowy</a></dt> <dd> <p> <a title="Wielomodowy Pigtail Światłowodowy 1m ST UPC Montaż światłowodu Pigtail" href="/sale-12054025-multimode-fiber-optic-pigtail-1m-st-upc-simplex-fiber-pigtail-assembly.html">Wielomodowy Pigtail Światłowodowy 1m ST UPC Montaż światłowodu Pigtail</a> </p> <p> <a title="Kable światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Pigtail jednomodowe Simplex OM2 OM3 Kable światłowodowe" href="/sale-12054033-pvc-0-9mm-fiber-optic-pigtail-single-mode-simplex-om2-om3-fiber-patch-cables.html">Kable światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Pigtail jednomodowe Simplex OM2 OM3 Kable światłowodowe</a> </p> <p> <a title="No input file specified." href="/sale-12054039-custom-lc-apc-pigtail-single-mode-12-color-12-core-local-area-networks.html">No input file specified.</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem" href="/supplier-300848-qsfp-direct-attach-cable">Kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem</a></dt> <dd> <p> <a title="Szybki kabel światłowodowy QSFP + 40G z bezpośrednim podłączeniem OEM OEM ODM Kable światłowodowe" href="/sale-12500565-high-speed-40g-qsfp-direct-attach-cable-oem-odm-fiber-optical-cables.html">Szybki kabel światłowodowy QSFP + 40G z bezpośrednim podłączeniem OEM OEM ODM Kable światłowodowe</a> </p> <p> <a title="Kabel Qsfp + Twinax z bezpośrednim mocowaniem OEM Kabel Dac 40 gb Miedź CE Zgodny z RoHS" href="/sale-12515773-oem-qsfp-twinax-direct-attach-cable-40gb-dac-cable-copper-ce-rohs-approved.html">Kabel Qsfp + Twinax z bezpośrednim mocowaniem OEM Kabel Dac 40 gb Miedź CE Zgodny z RoHS</a> </p> <p> <a title="W pełni kompatybilny kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem 40 Gbase Hot Plug Swap" href="/sale-12519226-full-compatible-qsfp-direct-attach-cable-40-gbase-hot-plug-swappable.html">W pełni kompatybilny kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem 40 Gbase Hot Plug Swap</a> </p> </dd> </dl> <dl class="f_request"> <dt>Poprosić o wycenę</dt> <dd> <div class="f_request_search"> <textarea name="" placeholder="Wyślij wiadomość" name="message" id="inquiry_message"></textarea> <input type="text" placeholder="Twój email" id="inquiry_email"> <button type="button" onclick="submitPopInquiryByParam( 'inquiry_email','inquiry_message',1 )"><span>Wysłać</span></button> <div class="clearfix"></div> </div> <!--sgs--> <div class="f_a_bg"> <div class="clearfix"></div> </div> </dd> </dl> <div class="footernav"> <p class="f_email"> <a title="" href="mailto:mark@swoptc.com">E-Mail</a> | <a target="_self" title="" href="/sitemap.html">Mapa strony</a> </p> <div class="mobile_site"> <a href="http://m.polish.optical-patchcable.com" title="Mobile Site"> <span class="glyphicon glyphicon-phone"></span>| Mobile Site</a> </div> </div> <div class="clearfix"></div> <div class="f_f"> <a href='/privacy.html' rel='nofollow' >Privacy Policy</a> Chiny dobry jakość Patchcord światłowodowy dostawca. © 2019 - 2021 optical-patchcable.com. All Rights Reserved. </div> </div> </div> <script> function ischeckemail(){ var email= $("input[name='email']").val(); var msg = "Twój adres email jest nieprawidłowy!"; var isok = 1; if(email.length == 0){ isok = 0; } if (email!= "") { var reg = /^\w+((-\w+)|(\.\w+))*\@[A-Za-z0-9]+((\.|-)[A-Za-z0-9]+)*\.[A-Za-z0-9]+$/; isok= reg.test(email); }; if (!isok) { alert(msg); $("input[name='email']").focus(); return false; }; return true; } </script></div> <script type='text/javascript' src='/??/js/common.js,/js/hu-common.js,/js/lb-common.js,/js/three-common.js,/js/four-common.js,/js/seven-common.js,/js/custom-common.js,/js/lazyload.js'></script><script type="text/javascript"> (function() {var e = document.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = '/stats.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(e, s); })(); </script><noscript><img style="display:none" src="/stats.php" width=0 height=0 rel="nofollow"/></noscript> <!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-W1M5JSHHYH"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W1M5JSHHYH'); </script><script type="text/javascript"> /*<![CDATA[*/ jQuery(function($) { floatAd('#floatAd', 2); }); /*]]>*/ </script> </body> </html> <!-- static:2021-08-16 23:52:28 -->