Dom ProduktyTransceiver optyczny SFP

Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł

Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł

  • Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł
  • Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł
Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: sunwise
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: SFP-10G-SR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 10 g SFP ER 40 km, transceiver światłowodowy, konwerter światłowodowy, moduł Huawei SFP, transceiver Długość fali: 1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm / 1330nm, 1470-1610NM
Włókna typu: SMF, podwójne włókno Pojedyncze włókno aplikacji: FTTH FTTB FTTX Sieć, telekomunikacja
Zasilanie: 3,3 V. Złącze: Single LC, Dual LC, LC (SC opcjonalnie)
Pakiet: SFP + Odległość transmisji: 20 km
Słowa kluczowe: producenci nadajników-odbiorników SFP Prędkość transmisji danych: 10 Gb / s, 1 G ~ 11,7 Gb / s
Rodzaj złącza: SC, Duplex LC, LC / UPC
High Light:

moduł nadawczo-odbiorczy SFP

,

moduł światłowodowy SFP

Optyczny transceiver dupleks LC SFP 1.25G 10G CWDM SFP 10G SR SFP + Moduł

Nadajnik-odbiornik CWDM SFP + to moduł wtykowy o niewielkich rozmiarach do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW / ER / ZR. Ma 20-stykowe złącze SFP, które umożliwia podłączanie na gorąco. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne poprzez I2C. Ten moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali CWDM. Dostępnych jest 18 długości fal środkowych od 1270 nm do 1610 nm, przy każdym kroku 20 nm. Oferowany jest minimalny budżet łącza optycznego wynoszący 14 dB. Sekcja przetwornika wykorzystuje laser DFB / EML z wieloma studniami kwantowymi CWDM i jest zgodny z laserem klasy 1 zgodnie z Międzynarodową Normą Bezpieczeństwa IEC-60825. Sekcja odbiornika wykorzystuje zintegrowany przedwzmacniacz detektora InGaAs (IDP) zamontowany w nagłówku optycznym i ograniczający układ scalony wzmacniacza końcowego.

CECHY

Dwukierunkowe łącza danych do 10,5 Gb / s
Ethernet 10 Gb
Zgodność z Fibre Channel 2G / 4G / 8G / 10G
Skarga do SFP + MSA
Zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE
Maksymalna długość łącza 70 km przy 10,3125 Gb / s
Niesłodzone 18-λ CWDM DFB / chłodzony EML LD: od 1270 nm do 1610 nm
Budżet mocy do 23 dB
SFF-8472 Cyfrowa funkcja diagnostyczna
Sprzężenie AC / AC zgodnie z MSA
Pojedynczy zasilacz +3,3 V.
Zgodny z RoHS 6/6
Laser 1 Klasa Międzynarodowej normy bezpieczeństwa Zgodny z IEC-60825 O

Parametr
Symbol
Min
Max
Jednostka
Napięcie zasilania
Vcc
-0,5
4.5
V.
Temperatura przechowywania
Ts
-40
+85
° C
Wilgotność pracy
-
0
85
%

FAQ

Pytanie 1 Czy świadczysz usługi próbne?
Odp .: Tak, zapewniamy bezpłatne lub tanie próbki do przetestowania i sprawdzenia jakości. Dopuszczalne są próbki mieszane.

Q2 Co z MOQ?
Odp .: Większość produktów ma minimalną ilość zamówienia, ale niektóre zapasy mogą przyjmować małe zamówienia.

Pytanie 3 Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Odp .: Zazwyczaj wysyłamy międzynarodową ekspresową usługą DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle zajmuje to 3-5 dni. Transport lotniczy i morski również opcjonalny.

P4: Jak długo trwa gwarancja na produkt?
Odp .: W zależności od rodzaju produktu, oferujemy formalne produkty na 1-3 lata.

P5: A co z czasem dostawy?
Odp .: Potrzebujemy 1-3 dni na przetworzenie próbki i 5-15 dni na przetworzenie naszych normalnych towarów.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty
Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490

Transceiver optyczny z podwójnym światłowodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490

Nazwa produktu: </p><p><strong>Długość fali: </strong> 1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm / 1330nm, 1470-1610NM</p><p><strong>Włókna typu: </strong> SMF, podwójne włókno Pojedyncze włókno</p><p><strong>Dystans: </strong> 80 km, 100 m do 120 km</p></a> </div> </div> <div class="dt"> <a href="javascript:void(0)" onclick='handDialog("{\"pid\":\"12505611\",\"productName\":\"Transceiver optyczny z podw\\u00f3jnym \\u015bwiat\\u0142owodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490\",\"productInfo\":[[\"Nazwa produktu\",\"<html xmlns="http:\\/\\/www.w3.org\\/1999\\/xhtml">\\r\\n<head>\\r\\n<title>\"],[\"D\\u0142ugo\\u015b\\u0107 fali\",\"1310nm, 1310-1450NM, 850nm 1310nm 1550nm, 1270nm \\/ 1330nm, 1470-1610NM\"]],\"subject\":\"Prosz\\u0119 o wi\\u0119cej informacji na temat Twojego Transceiver optyczny z podw\\u00f3jnym \\u015bwiat\\u0142owodem SFP 1.25G2.5G GPON ONU SFP Stick TX1310RX1490\",\"productImg\":\"\\/\\/polish.optical-patchcable.com\\/photo\\/pc26147949-dual_fiber_sfp_optical_transceiver_1_25g2_5g_gpon_onu_sfp_stick_tx1310rx1490.jpg\"}")' class="btn getbestprice"><span></span>Najlepsza cena</a> </div> </div> </div> </div> <div class="clearfix"></div> </div> <div class="cont_main_whole"> <div class="f_foot_allV2"> <div class="f_foot_all_inner"> <dl> <dt><a title="Patchcord światłowodowy" href="/supplier-300875-fiber-optic-patch-cable">Patchcord światłowodowy</a></dt> <dd> <p> <a title="FTTX Sieciowy kabel światłowodowy wielomodowy LC UPC do LC UPC OM4 Różowy" href="/sale-11873549-fttx-network-fiber-optic-patch-cable-multimode-lc-upc-to-lc-upc-om4-pink.html">FTTX Sieciowy kabel światłowodowy wielomodowy LC UPC do LC UPC OM4 Różowy</a> </p> <p> <a title="Kable światłowodowe dupleks OM3 Wielomodowy LSZH 3,0 mm FC UPC do FC UPC" href="/sale-11877713-duplex-om3-fiber-optic-patch-cables-multimode-lszh-3-0mm-fc-upc-to-fc-upc.html">Kable światłowodowe dupleks OM3 Wielomodowy LSZH 3,0 mm FC UPC do FC UPC</a> </p> <p> <a title="Zespoły kabli światłowodowych z bezpośrednim zakopanym dupleksem 36 Złącze światłowodowe" href="/sale-12042835-direct-buried-duplex-fiber-patch-cord-assemblies-36-fibre-oem-connector.html">Zespoły kabli światłowodowych z bezpośrednim zakopanym dupleksem 36 Złącze światłowodowe</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Pigtail światłowodowy" href="/supplier-300876-fiber-optic-pigtail">Pigtail światłowodowy</a></dt> <dd> <p> <a title="Wielomodowy Pigtail Światłowodowy 1m ST UPC Montaż światłowodu Pigtail" href="/sale-12054025-multimode-fiber-optic-pigtail-1m-st-upc-simplex-fiber-pigtail-assembly.html">Wielomodowy Pigtail Światłowodowy 1m ST UPC Montaż światłowodu Pigtail</a> </p> <p> <a title="Kable światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Pigtail jednomodowe Simplex OM2 OM3 Kable światłowodowe" href="/sale-12054033-pvc-0-9mm-fiber-optic-pigtail-single-mode-simplex-om2-om3-fiber-patch-cables.html">Kable światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Pigtail jednomodowe Simplex OM2 OM3 Kable światłowodowe</a> </p> <p> <a title="No input file specified." href="/sale-12054039-custom-lc-apc-pigtail-single-mode-12-color-12-core-local-area-networks.html">No input file specified.</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem" href="/supplier-300848-qsfp-direct-attach-cable">Kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem</a></dt> <dd> <p> <a title="Szybki kabel światłowodowy QSFP + 40G z bezpośrednim podłączeniem OEM OEM ODM Kable światłowodowe" href="/sale-12500565-high-speed-40g-qsfp-direct-attach-cable-oem-odm-fiber-optical-cables.html">Szybki kabel światłowodowy QSFP + 40G z bezpośrednim podłączeniem OEM OEM ODM Kable światłowodowe</a> </p> <p> <a title="Kabel Qsfp + Twinax z bezpośrednim mocowaniem OEM Kabel Dac 40 gb Miedź CE Zgodny z RoHS" href="/sale-12515773-oem-qsfp-twinax-direct-attach-cable-40gb-dac-cable-copper-ce-rohs-approved.html">Kabel Qsfp + Twinax z bezpośrednim mocowaniem OEM Kabel Dac 40 gb Miedź CE Zgodny z RoHS</a> </p> <p> <a title="W pełni kompatybilny kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem 40 Gbase Hot Plug Swap" href="/sale-12519226-full-compatible-qsfp-direct-attach-cable-40-gbase-hot-plug-swappable.html">W pełni kompatybilny kabel QSFP + z bezpośrednim mocowaniem 40 Gbase Hot Plug Swap</a> </p> </dd> </dl> <dl class="f_request"> <dt>Poprosić o wycenę</dt> <dd> <div class="f_request_search"> <textarea name="" placeholder="Wyślij wiadomość" name="message" id="inquiry_message"></textarea> <input type="text" placeholder="Twój email" id="inquiry_email"> <button type="button" onclick="submitPopInquiryByParam( 'inquiry_email','inquiry_message',1 )"><span>Wysłać</span></button> <div class="clearfix"></div> </div> <!--sgs--> <div class="f_a_bg"> <div class="clearfix"></div> </div> </dd> </dl> <div class="footernav"> <p class="f_email"> <a title="" href="mailto:mark@swoptc.com">E-Mail</a> | <a target="_self" title="" href="/sitemap.html">Mapa strony</a> </p> <div class="mobile_site"> <a href="http://m.polish.optical-patchcable.com" title="Mobile Site"> <span class="glyphicon glyphicon-phone"></span>| Mobile Site</a> </div> </div> <div class="clearfix"></div> <div class="f_f"> <a href='/privacy.html' rel='nofollow' >Privacy Policy</a> Chiny dobry jakość Patchcord światłowodowy dostawca. © 2019 - 2021 optical-patchcable.com. All Rights Reserved. </div> </div> </div> <script> function ischeckemail(){ var email= $("input[name='email']").val(); var msg = "Twój adres email jest nieprawidłowy!"; var isok = 1; if(email.length == 0){ isok = 0; } if (email!= "") { var reg = /^\w+((-\w+)|(\.\w+))*\@[A-Za-z0-9]+((\.|-)[A-Za-z0-9]+)*\.[A-Za-z0-9]+$/; isok= reg.test(email); }; if (!isok) { alert(msg); $("input[name='email']").focus(); return false; }; return true; } </script></div> <script type='text/javascript' src='/??/js/common.js,/js/hu-common.js,/js/lb-common.js,/js/three-common.js,/js/four-common.js,/js/seven-common.js,/js/custom-common.js,/js/lazyload.js'></script><script type="text/javascript"> (function() {var e = document.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = '/stats.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(e, s); })(); </script><noscript><img style="display:none" src="/stats.php" width=0 height=0 rel="nofollow"/></noscript> <!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-W1M5JSHHYH"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W1M5JSHHYH'); </script><script type="text/javascript"> /*<![CDATA[*/ jQuery(function($) { floatAd('#floatAd', 2); }); /*]]>*/ </script> </body> </html> <!-- static:2021-08-08 03:51:28 -->