Dom ProduktyTłumik światłowodowy

MPO APC Stałe optyczne osłabienie żeńskie do męskiego 12-rdzeniowego Ftth Fibre Optical

MPO APC Stałe optyczne osłabienie żeńskie do męskiego 12-rdzeniowego Ftth Fibre Optical

  • MPO APC Stałe optyczne osłabienie żeńskie do męskiego 12-rdzeniowego Ftth Fibre Optical
MPO APC Stałe optyczne osłabienie żeńskie do męskiego 12-rdzeniowego Ftth Fibre Optical
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUNWISE
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: MPO APC 12core
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja: 2 lata Orzecznictwo: ISO9001
Nazwa produktu: tłumik światłowodu materiał: Metal, tworzywo sztuczne
Włókna typu: tryb pojedyńczy Gwarancja: 2 lata
Trwałość: > 1000 razy aplikacji: CATV
High Light:

tłumik jednomodowy

,

tłumik wielomodowy

MPO APC Stałe optyczne osłabienie żeńskie do męskiego 12 rdzenia Ftth Fibre Optical

Tłumik światłowodowy MPO APC 12core żeńskie na męskie złącze światłowodowe 1 3 5 7 9 10 15 20 25 30dB ftth fibra optica

Pozycja

Jednostka

Parametr

Długość fali operacyjnej

nm

SM: 1310/1550 nm MM: 850/1300 nm

Zakres tłumienia

dB

1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25dB

Strata zwrotna

dB

PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60

Tolerancja tłumienia

dB

≤ +/- 0,5 (1-10dB) lub ≤ +/- 1,0 (11-30dB)

Temperatura pracy

° C

-25 ° C ~ + 75 ° C

Temperatura przechowywania

° C

-40 ° C ~ + 85 ° C

Cechy :

  1. Naprawiono tłumik (naprawiono typ FC, SC, ST, LC)

  2. Typ od żeńskiego do męskiego ( FC, SC, ST, LC )

  3. Tłumik liniowy (zwieracz z bezpiecznikami i światłowodami)

  4. High Return Loss (In-Line i High RL Type)

  5. Dokładne i stabilne tłumienie (typ zmiennej)

Informacje o zamawianiu:

Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST

Krok 2: Tuleja czołowa: PC, UPC, APC

Krok 3: Typ: jednomodowy, wielomodowy

Krok 4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB

Krok 5: Tryb: stały, żeński i męski, liniowy, zmienny

Krok 6: Długość fali: 1310 nm, 1550 nm, 850 nm, 1300 nm

Dlaczego warto wybrać Sunwise Fibre Optic do współpracy?

1. Mamy najwyższej jakości linię produkcyjną i ścisły system zarządzania jakością.
2. Posiadamy profesjonalny system procedur i duże zdolności produkcyjne, aby zagwarantować szybką dostawę i terminową wysyłkę.
3. Możemy zapewnić najbardziej konkurencyjną cenę, aby spełnić Twój budżet.
4. Projektujemy i wprowadzamy innowacje w nowych produktach w oparciu o nasze bogate doświadczenie.
5. Mamy profesjonalny zespół, który zapewnia kompleksową obsługę w jednym miejscu.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty