Dom ProduktyLoopback światłowodowy

OM3 24 Światłowód MPO Loopback Męski na żeński Certyfikat ISO ROHS

OM3 24 Światłowód MPO Loopback Męski na żeński Certyfikat ISO ROHS

  • OM3 24 Światłowód MPO Loopback Męski na żeński Certyfikat ISO ROHS
OM3 24 Światłowód MPO Loopback Męski na żeński Certyfikat ISO ROHS
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUNWISE
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: MTP MPO Loopback
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Długość fali: 1310/1550 nm Gwarancja: 1 rok
Orzecznictwo: ISO typu: Męski na żeński
materiał: Metal, tworzywo sztuczne Zakres tłumienia: 1 ~ 30dB lub niestandardowe
Gwarancja: 2 lata Trwałość: > 1000 razy
aplikacji: CATV Utrata polaryzacji: <0,2dB
High Light:

moduł pętli światłowodowej

,

adapter pętli zwrotnej

OM3 24 Światłowód MPO Loopback Męski na żeński Certyfikat ISO ROHS

Cechy :

1; Złącza są zgodne ze standardami IEC, Telcordia-GR-326-Core;

2; Inny rozmiar i kolor opcji rozruchu;

3; Mała utrata wtrącenia; Wysoka strata zwrotu;

4; Dostępny 100% pomiar interferometru;

Rodzaj złącza

MPO

Rodzaj włókna

Wielomodowy, pojedynczy tryb

Roboczy zakres długości fal

850nm 1330nm

Testowa długość fali

850nm 1330nm

Koniec typu szlifowania

APC UPC

Koniec typu szlifowania

MPO: typowy odnosi się do ≤0,4dB, maksymalny wskaźnik ≤0,75dB

Utrata zwrotu

d≥50dB

Odpowiedni dla typu kabla

MPO: kabel wstążkowy lub dołączony do zestawu

Powtarzalność

≤0,1dB

Wymienność

≤0,2dB

Trwałość

500 razy podłączania i odłączania, typowy indeks ≤0,2dB

Napięcie pionowe

120N (oprócz osłony 0,9) lub określone przez klienta

Temperatura przechowywania

Od -40 do +85

Temperatura robocza

Od -20 do +70

Jaka jest kontrola jakości Twojego produktu światłowodowego?

1. Gwarancja źródłowa. Posiadamy własnych dostawców długoterminowej współpracy surowców. Wszystkie produkty posiadają certyfikat ROHS i spełniają wymagania poziomu jakości eksportowej.
2. Test jakości. Przebiega przez cały proces od surowca do gotowego produktu, takiego jak opakowanie, powierzchnia, test fizyczny, test optyczny. Są w 100% testowane.
3. Test optyczny. Nasze produkty są ściśle testowane zgodnie z normami IEC i ITU.
4. Mamy 30% test na miejscu przeprowadzony przez Dział Zapewnienia Jakości po zakończeniu produkcji.

FAQ

Pytanie 1 O cenie?
Re. Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu danych technicznych Twoich produktów.

Q2 Jaka jest metoda płatności?
Re. Akceptujemy L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal itp.

Pytanie 3 Jakie są twoje warunki płatności?
Re. 30% z góry i 70% przed wysyłką

Pytanie 4 Jak wysłać do mnie przedmioty?
Re. Kurier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), fracht lotniczy, Ocean Ship są dostępne.

Pytanie 5 Jak długi jest twój czas dostawy?
Re. Ogólny czas dostawy wynosi 5-7 dni po potwierdzeniu zamówienia, zależy to od ilości zamówienia.

Pytanie 6 Czy możesz wysłać mi bezpłatną próbkę?
Re. Tak, chętnie wyślemy bezpłatną próbkę, jeśli chcesz zapłacić koszty wysyłki.

Pytanie 7 Czy akceptujesz OEM lub ODM?
Re. Tak, jesteśmy fabryczni. wszelkie niestandardowe wymagania możemy zrobić wszystko, aby pomóc Ci zrealizować.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty