Dom ProduktyTransceiver optyczny XFP

SC Duplex Sfp Światłowodowy transceiver VCSEL 850nm CE FCC Certyfikat RoHS

SC Duplex Sfp Światłowodowy transceiver VCSEL 850nm CE FCC Certyfikat RoHS

  • SC Duplex Sfp Światłowodowy transceiver VCSEL 850nm CE FCC Certyfikat RoHS
SC Duplex Sfp Światłowodowy transceiver VCSEL 850nm CE FCC Certyfikat RoHS
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: Topnet System
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: X2-10GB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typ przesyłki: X2 Maksymalna odległość: 300m
Interfejs optyczny: SC Duplex Nadajnik: VCSEL 850nm
Moc TX: -7,3 ~ -1,2 dBm Czułość RX: <-11,1 dBm
High Light:

moduł nadawczo-odbiorczy xfp

,

złącze światłowodowe xfp

SC Duplex Sfp Światłowodowy transceiver VCSEL 850nm CE FCC Certyfikat RoHS

 

Nazwa produktu: Moduł 10G X2 Prędkość transmisji danych: 10,3G
Wavelenth: 850nm Dystans: 300 mln
Podanie: Datacom 10G Ethernet / 10x FC Orzecznictwo: CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Moduł 10G X2 SR 10,3G 850 nm 300 m Dla 10G Ethernet X2-10GB-SR

Specyfikacja:

P / N X2-10GB-SR
Prędkość transmisji danych 10,3G
Wavelenth 850nm
Dystans 300 mln
Nadajnik VESCEL
Odbiorca KOŁEK
Głoska bezdźwięczna MMF
DDM / DOM TAK
Złącze SC
Podanie Datacom 10G Ethernet / 10x FC
temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
Napięcie zasilające 3,3 V.
Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
Marka AscentOptics / Neuter, OEM

Opis:

Moduły 10GBASE X2 oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, szaf okablowania dla przedsiębiorstw i aplikacji transportowych usługodawców.

Wymienialne podczas pracy urządzenie wejścia / wyjścia podłączane jest do portu Ethernet X2 przełącznika lub routera, aby połączyć port z siecią.

Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model „zapłać jak zaludnienie”

Ma optyczną interoperacyjność z odpowiednimi modułami 10GBASE Xenpak / 10GBASE XFP / 10GBASE SFP + na tym samym łączu

cechy

  • Kompatybilny z X2 MSA Rev2.0b

  • Obsługa IEEE 802.3ae 10GBASE-SR przy 10,3125 Gb / s

  • Odległość transmisji do 300 m (MMF)

  • Laser pionowy emitujący powierzchnię wnęki przy 850 nm

  • Złącze optyczne SC Duplex

  • Wtykane na gorąco złącze 70-PIN z interfejsem elektrycznym XAUI

  • Zarządzanie i sterowanie za pomocą 2-przewodowego interfejsu MDIO

  • Zasilacz: + 3,3 V, APS (+ 1,2 V)

  • Monitorowanie optyki diagnostycznej

  • Zakres temperatur: 0 ~ 70 ° C

  • Kompatybilny z ROHS

Aplikacje

  • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
  • Routery Core 10GE
  • Pamięć 10GE
  • Inny system transmisji Ethernet 10 Gb / s

FAQ
1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką.

2. Jakie są twoje główne produkty?

Patchcordy optyczne SC / LC / FC / ST; Patchcord optyczny MTP / MPO Adaptery SC, LC / F, tłumiki.

Zewnętrzne kable światłowodowe; wewnętrzne kable światłowodowe.

3. Płatność

Przy dużych zamówieniach: T / T, L / C

W przypadku małych zamówień: T / T, Western Union i Paypal są dopuszczalne.

4. Czy masz certyfikat na surowiec?

Budujemy długoterminową współpracę z wykwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001, ROHS

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty