Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

10-metrowy kabel światłowodowy

10-metrowy kabel światłowodowy

  • 10-metrowy kabel światłowodowy
  • 10-metrowy kabel światłowodowy
  • 10-metrowy kabel światłowodowy
10-metrowy kabel światłowodowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa: SUNWISE
Numer modelu: LC UPC uniboot Push-pull XD na LC UPC uniboot Push-pull XD
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: <i>jumper 63 * 63 * 45 ;</i> <b>zworka 63 * 63 * 45;</b> <i>carton equipment / optical cable,carton
Czas dostawy: <i>jumper 3 ~ 7 days;</i> <b>zworka 3 ~ 7 dni;</b> <i>fiber optic cable and equipment 7 ~ 15 days</i
Zasady płatności: Western Union, T / T, Paypal
Możliwość Supply: <i>1 million km / month for fiber optic cables;</i> <b>1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowy
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Podanie: Telekomunikacja / sieć kolor: żółty
Rodzaj włókna: Jednomodowy lub wielomodowy Długość: 10 m lub niestandardowy
Materiał: LSZH, PVC długość kabla: Dostosuj
High Light:

10-metrowy kabel światłowodowy duplex

,

kable światłowodowe LSZH

LC uniboot Push-pull XD To LC uniboot Push-pull XD Patchcord światłowodowy Jednomodowy kabel światłowodowy LSZH Materiał

 
1. Wprowadzenie do produktu
Kable światłowodowe jednomodowe i wielomodowe SC, SC-LC, SC-ST, SC-FC, SC-MU, SC-MTRJ, SC-E2000, 9 / 125μm, 50 / 125μm, 62,5 / 125μm, SM, MM , simplex, duplex, UPC, APC, PC.Dostępne są niestandardowe kable projektowe.
Patchcord światłowodowy SC jest jednym z najwcześniejszych typów i jednym z najczęściej używanych kabli światłowodowych, jest wygodny w użyciu i oszczędny, jest to najtańszy kabel światłowodowy typu patch.Patch światłowodowy SC jest szeroko stosowany w sieciach światłowodowych.Kabel światłowodowy SC ma tuleję z tlenku cyrkonu i plastikową obudowę.
 
2. Funkcje
♦ Zgodny z międzynarodowymi standardami, takimi jak ANSI, Bellcore, TLA / EIA, IEC, również zgodnie z przemysłowymi standardami telekomunikacyjnymi w Chinach
♦ Skorzystaj z aktywnego łącza transmisji światłowodowej
♦ Mała strata wtrąceniowa i duża strata odbicia
♦ Doskonała powtarzalność i wymienność

 
Światłowód jednomodowy 9/125 μm nadaje się do sieci korporacyjnych, pomieszczeń telekomunikacyjnych, farm serwerów, sieci pamięci masowej w chmurze i wszędzie tam, gdzie potrzebne są kable światłowodowe.
Ten jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 OS2 jest idealny do łączenia połączeń Ethernet 1G / 10G / 40G / 100G.Może przesyłać dane na odległość do 10 km przy 1310 nm lub do 40 km przy 1550 nm.
 

Typ złącza

LC do LC

Typ polski

UPC do UPC

Tryb światłowodowy

OS2 9 / 125μm

Długość fali

1310 / 1550nm

Strata wtrąceniowa

≤0,3 dB

Utrata zwrotu

≥50dB

Klasa włókna

G.652.D

Minimalny promień gięcia

30mm

Tłumienie przy 1310 nm

0,36 dB / km

Tłumienie przy 1550 nm

0,22 dB / km

Liczba włókien

Dupleks

Średnica kabla

3,0 mm

Kurtka kablowa

PCV

Biegunowość

A (Tx) do B (Rx)

temperatura robocza

-40 ~ 75 ° C

Temperatura przechowywania

-45 ~ 85 ° C

 
Jaka jest twoja kontrola jakości twojego produktu światłowodowego?
1. Gwarancja źródła.Posiadamy własnych dostawców surowców do długoterminowej współpracy.Wszystkie produkty posiadają certyfikat ROHS i spełniają wymagania poziomu jakości eksportu.
2. Test jakości.Przebiega przez cały proces od surowca do gotowego produktu, takiego jak opakowanie, powierzchnia, test fizyczny, test optyczny.Są w 100% przetestowane.
3. Test optyczny.Nasze produkty są ściśle testowane zgodnie z normami IEC i ITU.
4. Po zakończeniu produktów mamy 30% test punktowy przeprowadzany przez Dział Zapewnienia Jakości.

 
10-metrowy kabel światłowodowy 0
 
 
FAQ
1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką.

2. Jakie są Twoje główne produkty?
Optyczne kable krosowe SC / LC / FC / ST;Patchcord optyczny MTP / MPO Adaptery SC / LC/F, tłumiki.
Zewnętrzne kable światłowodowe;wewnętrzne kable światłowodowe.
3. Płatność
Przy dużych zamówieniach: T / T, L / C
W przypadku małych zamówień: T / T, Western Union i Paypal są dopuszczalne.
4. Czy masz certyfikat na surowiec?
Budujemy długoterminową współpracę z wykwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001, ROHS

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty