Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC

Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC

  • Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
  • Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
  • Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
  • Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
  • Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Made in China
Nazwa handlowa: SUNWISE
Numer modelu: SC UPC do SC UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Typ złącza: SC do SC Polski typ: UPC do UPC
Liczba włókien: Simplex Tryb światłowodowy: OM3 50 / 125μm
Długość fali: 850 / 1300nm Odległość Ethernet 10G: 300 m przy 850 nm
High Light:

zworka światłowodowa

,

zworka światłowodowa

Wielomodowy kabel światłowodowy OM3 LSZH 3,0 mm Simplex SC UPC do SC UPC

Wielomodowy niewrażliwy na zginanie wielomodowy kabel światłowodowy 50 / 125μm jest mniej tłumiony po zgięciu lub skręceniu w porównaniu z tradycyjnymi kablami światłowodowymi, co poprawi instalację i konserwację kabli światłowodowych. Może także zaoszczędzić więcej miejsca na okablowanie o wysokiej gęstości w centrach danych, sieciach przedsiębiorstw, pokoju telekomunikacyjnym, farmach serwerów, sieciach pamięci w chmurze i wszędzie tam, gdzie potrzebne są kable światłowodowe.

Ten wielomodowy kabel światłowodowy 50/125 OM3 jest idealny do podłączania nadajników-odbiorników 10G SR, 10G LRM, SFP + itp. Do połączeń Ethernet 10G / 40G / 100G i jest preferowaną specyfikacją światłowodów dla połączeń Ethernet 10G.

Typ złącza

SC do SC

Polski typ

UPC do UPC

Liczba włókien

Simplex

Tryb światłowodowy

OM3 50 / 125μm

Długość fali

850 / 1300nm

Odległość Ethernet 10G

300 m przy 850 nm

Utrata wtrąceniowa

≤0,3dB

Strata zwrotna

≥20dB

Klasa światłowodu

Zginać Niewrażliwy

Minimalny promień gięcia

7,5 mm

Tłumienie przy 850 nm

3,0 dB / km

Tłumienie przy 1300 nm

1,0 dB / km

Kurtka kablowa

LSZH

Średnica kabla

2,0 mm

Biegunowość

A (Tx) do B (Rx)

temperatura robocza

-20 ~ 80 ° C

Cechy:

1. Niska strata wtrąceniowa

2. Wysoka strata zwrotu

3. Dobra powtarzalność

4. Dobra wymienialność

5. Stabilność w wysokich temperaturach

6. Zgodny ze specyfikacją YD / T 1272.4-2007

7. Polerowanie pod kątem fizycznym pod kątem 8 ° (APC)

Podanie
1. Sieci lokalne, w tym FTTH i FTTD
2. System telewizji kablowej

3. Sieć telekomunikacyjna

4. Sieć przetwarzania danych

FAQ
1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką.

2. Jakie są twoje główne produkty?

Patchcordy optyczne SC / LC / FC / ST; Patchcord optyczny MTP / MPO Adaptery SC, LC / F, tłumiki.

Zewnętrzne kable światłowodowe; wewnętrzne kable światłowodowe.

3. Płatność

Przy dużych zamówieniach: T / T, L / C

W przypadku małych zamówień: T / T, Western Union i Paypal są dopuszczalne.

4. Czy masz certyfikat na surowiec?

Budujemy długoterminową współpracę z wykwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001, ROHS

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty