Dom ProduktyPigtail światłowodowy

1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Dla CATV FTTH

1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Dla CATV FTTH

  • 1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Dla CATV FTTH
  • 1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Dla CATV FTTH
1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Dla CATV FTTH
Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: Sunwise
Numer modelu: E2APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Kable krosowe Nazwa produktu: warkocz światłowodowy
Złącze A: ≤0,20 Kolor: E2
Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm Liczba włókien: Simplex
High Light:

warkocz pigtail

,

kabel światłowodowy pigtail

1m LC APC Jednomodowe włókna światłowodowe PVC 0,9 ​​mm Simplex OS2 Do CATV FTTH


Pigtaile światłowodowe zapewniają szybki sposób na tworzenie urządzeń komunikacyjnych w terenie. Są zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane zgodnie z protokołem i wydajnością podyktowanymi standardami przemysłowymi, które spełnią najbardziej rygorystyczne wymagania mechaniczne i wydajnościowe

Podanie:
Telekomunikacja;
CATV, FTTH, LAN;
Czujniki światłowodowe;
System transmisji optycznej;
Sprzęt testowy



Specyfikacja produktu

Złącze A

E2

Złącze B

Niezakończony

Tryb światłowodowy

9/125 μm

Liczba włókien

Simplex

Klasa światłowodu

G.652.D

Minimalny promień gięcia

30 mm

Polski typ

UPC

Średnica kabla

0,9 mm

Kurtka kablowa

PCV

Kolor kurtki

Żółty

Długość fali

1310 nm / 1550 nm

Trwałość

> 1000 razy

Utrata wtrąceniowa

≤0,3 dB

Zamienność

≤0,2 dB

Strata zwrotna

≥50 dB

Wibracja

≤0,2 dB

temperatura robocza

-40 ~ 75 ° C

Temperatura przechowywania

-45 ~ 85 ° C


Żółty kabel światłowodowy SM Pigtail G652D Simplex 0,9 / 2,0 mm LSZH do systemów CATV
Pigtail jednomodowy jest żółty lub biały, 1310 nm i 1550 nm, odległość transmisji odpowiednio 10 km i 40 km.

Cechy:

Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Ogólne zastosowanie wodoodporne, przystosowane do trudnych warunków zewnętrznych
Łatwy w instalacji, wysoka niezawodność
Dostępne są złącza FC SC ST LC MU
Dostępne są 2, 4, 6, 8 i 12 rdzeni


FAQ
Pytanie 1 O cenie?
Re. Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu danych technicznych Twoich produktów.
Q2 Jaka jest metoda płatności?
Re. Akceptujemy L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal itp.
Pytanie 3 Jakie są twoje warunki płatności?
Re. 30% z góry i 70% przed wysyłką
Pytanie 4 Jak wysłać do mnie przedmioty?
Re. Kurier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), fracht lotniczy, Ocean Ship są dostępne.
Pytanie 5 Jak długi jest twój czas dostawy?
Re. Ogólny czas dostawy wynosi 5-7 dni po potwierdzeniu zamówienia, zależy to od ilości zamówienia.
Pytanie 6 Czy możesz wysłać mi bezpłatną próbkę?
Re. Tak, chętnie wyślemy bezpłatną próbkę, jeśli chcesz zapłacić koszty wysyłki.
Pytanie 7 Czy akceptujesz OEM lub ODM?
Re. Tak, jesteśmy fabryczni. wszelkie niestandardowe wymagania możemy zrobić wszystko, aby pomóc Ci zrealizować.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty