Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Patchcord światłowodowy telekomunikacyjny 2,0 mm LSZH 3m SC APC SC APC SM Duplex

Patchcord światłowodowy telekomunikacyjny 2,0 mm LSZH 3m SC APC SC APC SM Duplex

  • Patchcord światłowodowy telekomunikacyjny 2,0 mm LSZH 3m SC APC SC APC SM Duplex
Patchcord światłowodowy telekomunikacyjny 2,0 mm LSZH 3m SC APC SC APC SM Duplex
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Made in China
Nazwa handlowa: SUNWISE
Numer modelu: SC / APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Telekomunikacja Włókna typu: G657A2, G652D, OS1, OM1, OM2, OM3, OM4
Nazwa produktu: Kabel światłowodowy Orzecznictwo: ISO9001
Długość fali: 1310 / 1550nm (SM) Złącze: SCAPC
High Light:

patchcord światłowodowy

,

zworka światłowodu

Patchcord światłowodowy telekomunikacyjny 2,0 mm LSZH 3m SC APC SC APC SM Duplex


Kabel magistralny MPO, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia pola, jest przeznaczony do łatania światłowodów o dużej gęstości w centrach danych, które wymagają oszczędności miejsca i zmniejszają problemy z zarządzaniem kablami. Jest zoptymalizowany do zastosowań w centrach danych o wysokiej gęstości 10/40 / 100G.

Specyfikacja produktu

Złącze A

SCAPC

Złącze B

SCAPC

Tryb światłowodowy

OS2 9/125 μm SM

Długość fali

1310/1550 nm

Polski typ

APC do APC

Minimalny promień gięcia

10 mm

Utrata wtrąceniowa

0,2 dB maks. (0,15 dB typ.)

Strata zwrotna

≥ 60 dB

Tłumienie przy 1310 nm

≤ 0,32 dB / km

Tłumienie przy 1550 nm

≤ 0,18 dB / km

Kurtka OD

3,0 mm

Kurtka kablowa

LSZH

Instalacja Obciążenie rozciągające

100 N.

Długotrwałe obciążenie rozciągające

50 N.

Temperatura przechowywania

Od -40 ° C do 85 ° C

temperatura robocza

Od -10 ° C do 70 ° C

cechy

(1) Wysoka strata zwrotu;

(2) Mała utrata wtrąceniowa;

(3) Dobra powtarzalność i wymienność;

(4) Doskonały polerowany i 100% przetestowany;

Aplikacje

Sieć lokalna (LAN)

Sieć transmisji danych

Optyczna sieć telekomunikacyjna

Optyczna sieć dostępowa (OAN)

Aktywne zakończenie urządzenia

Transmisja danych światłowodowych (FODT)

Sprzęt testowy

CATV

FAQ

1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką.

2. Jakie są twoje główne produkty?

Patchcordy optyczne SC / LC / FC / ST; Patchcord optyczny MTP / MPO Adaptery SC, LC / F, tłumiki.

Zewnętrzne kable światłowodowe; wewnętrzne kable światłowodowe.

3. Płatność

Przy dużych zamówieniach: T / T, L / C

W przypadku małych zamówień: T / T, Western Union i Paypal są dopuszczalne.

4. Czy masz certyfikat na surowiec?

Budujemy długoterminową współpracę z wykwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001, ROHS

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty