Dom ProduktyŚwiatłowód FTTH

SM MM FTTH Światłowód 1 2 4 Rdzeń Kabel światłowodowy G657A1 Lekki kabel

SM MM FTTH Światłowód 1 2 4 Rdzeń Kabel światłowodowy G657A1 Lekki kabel

  • SM MM FTTH Światłowód 1 2 4 Rdzeń Kabel światłowodowy G657A1 Lekki kabel
SM MM FTTH Światłowód 1 2 4 Rdzeń Kabel światłowodowy G657A1 Lekki kabel
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUNWISE
Orzecznictwo: ROHS CE
Numer modelu: OEM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Gorący sprzedawanie Pomarańczowy adapter światłowodowy Simplex do kabla krosowego, zewnętrzny kabel typu: Tryb pojedynczy / tryb Multi
Utrata wtrąceniowa: ≤ 0,2dB (SM&MM) aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
Orzecznictwo: ISO9001,RoHS,CE,ROSH N Type Attenuator,Telecom Rodzaj złącza: Dul LC / SC / FC / ST
Utrata zwrotu: > 55dB Długość fali: 1310 nm / 1550 nm / 850 nm / 1300 nm
Włókna typu: SM/MM Gwarancja: 3 lata
High Light:

sprzęt

,

urządzenie do zakończenia sieci optycznej

SM MM FTTH Światłowód 1 2 4-rdzeniowy kabel światłowodowy G657A1 Lekki kabel

Kabel światłowodowy FTTH

Jednostka światłowodu jest umieszczona pośrodku. Dwa równoległe tworzywa wzmocnione włóknami (FRP) są umieszczone po obu stronach. Następnie kabel jest uzupełniany czarną lub kolorową osłoną LSZH.


· Charakterystyka

· Specjalne włókno o niskiej czułości na zginanie zapewnia wysoką przepustowość i doskonałą komunikację

własność transmisji;

· Dwa równoległe elementy wzmacniające FRP zapewniają dobre działanie odporności na zgniatanie w celu ochrony

błonnik;

· Prosta struktura, niewielka waga i wysoka praktyczność;

· Nowa konstrukcja fletu, łatwe usuwanie i łączenie, upraszcza instalację i konserwację;

· Niski dym, zero halogenu i osłona zmniejszająca palność.

G.652

G.655

50 / 125μm

62,5 / 125 μm

Tłumienie (+ 20 ℃)

@ 850nm

≤3,5 dB / km

≤3,5 dB / km

@ 1300 nm

≤1,5 dB / km

≤1,5 dB / km

@ 1310 nm

≤0,45 dB / km

≤0,50 dB / km

@ 1550 nm

≤0,30 dB / km

≤0,50dB / km

Przepustowość (klasa A)

@ 850nm

≥500 MHz · km

≥200 MHz · km

@ 1300 nm

≥1000 MHz · km

≥600 MHz · km

Przysłona numeryczna

0,200 ± 0,015NA

0,275 ± 0,015NA

Długość fali odcięcia kabla λcc

≤1260nm

≤1480nm

·Parametry techniczne

Liczba włókien

Średnica kabla

mm

Waga kabla

kg / km

Wytrzymałość na rozciąganie

Długo / krótkookresowo

N.

Odporność na zgniatanie

Długo / krótkookresowo

N / 100 mm

Promień gięcia

Statyczny

/Dynamiczny

mm

1

(2,0 ± 0,2) × (3,0 ± 0,2)

8

30/60

300/1000

15/30

2)

(2,0 ± 0,2) × (3,4 ± 0,2)

8.5

30/60

300/1000

15/30

3)

(2,0 ± 0,2) × (3,8 ± 0,2)

9

30/60

300/1000

15/30

4

(2,0 ± 0,2) × (4,0 ± 0,2)

10

30/60

300/1000

15/30

Temperatura przechowywania / pracy: od -20 ℃ do + 60 ℃

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty