Dom ProduktyOptyczny nadajnik-odbiornik QSFP

Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji

Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji

  • Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji
  • Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji
  • Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji
  • Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji
Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUNWISE
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: transceiver
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zworka 63 * 63 * 45; wyposażenie kartonowe / kabel optyczny, karton + drewniany wałek kabla optyczn
Czas dostawy: zworka 3 ~ 7 dni; kabel światłowodowy i sprzęt 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: Western union, T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1 milion km / miesiąc dla kabli światłowodowych; 200 000 sztuk / miesiąc dla patchcordów; 100 000 s
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 10 g SFP ER 40 km Długość fali: 1310 nm, 1310-1450 nm, 850 nm 1310 nm 1550 nm
Włókna typu: SMF, SF-SM, podwójne włókno Pojedyncze włókno Gwarancja: 3 lata
aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network Prędkość: 40G, 100G, 8G, 2,5G, 100 / 1000M
High Light:

moduł światłowodowy

,

moduł nadajnika-odbiornika światłowodu

Sfp Xfp Gbic QSFP Optyczny transceiver Dual Fibre Single Fibre 3 lata gwarancji

SFP, skrót od Small Form-factor Pluggable, znany również jako Mini-GBIC, jest kompaktowym optycznym modułem nadawczo-odbiorczym stosowanym w komunikacji optycznej. Moduły nadawczo-odbiorcze SFP są zaprojektowane do obsługi SONET / H, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel i innych standardów komunikacyjnych. POWERLINK produkuje i dostarcza pełną gamę modułów nadawczo-odbiorczych SFP, które można dostosować. Dodatkowo . Wszystkie nasze moduły nadawczo-odbiorcze SFP są objęte dożywotnią gwarancją wymiany i są w 100% testowane funkcjonalnie.
Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy jest samodzielnym komponentem, który może zarówno nadawać, jak i odbierać. Zwykle jest on wkładany do urządzeń takich jak routery lub karty sieciowe, które zapewniają jedno lub więcej gniazd modułu nadawczo-odbiorczego (np. GBIC, SFP, XFP). Powerlink zapewnia pełny zakres transceiverów optycznych, takich jak transceiver SFP + (SFP Plus), transceiver X2, transceiver XENPAK, transceiver XFP, transceiver SFP (Mini GBIC), transceiver GBIC, transceiver CWDM / DWDM, 40G QSFP + i CFP, 3G-I wideo SFP, dwukierunkowy transceiver WDM i transceiver PON. Wszystkie nasze nadajniki-odbiorniki światłowodowe są w 100% kompatybilne z wiodącymi markami, takimi jak. Są one objęte dożywotnią gwarancją i można bez obaw kupować. Możemy również dostosować transceivery optyczne do konkretnych wymagań.

Cechy:

  1. Zakres prędkości od łączy danych 155M, 622M, 1.25G, 2.5G, 4G, 8G, 10G, 40G do 120G
  2. Zakres odległości od 100 m 3 km, 10 km, 20 km, 40 km, 60 km, 80 km, 100 km do 120 km
  3. Inter face: sc, lc
  4. Konstrukcja SFP podłączana podczas pracy
  5. Zgodny z RoHS i bezołowiowy
  6. Metalowa obudowa dla niższego EMI
  7. Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
  8. Niskie rozpraszanie mocy <800 mW
  9. Działalność komercyjna i przemysłowa
  10. temperatura opcjonalna
  11. Zgodny z SFP MSA SFF-8074i

    Transceiver światłowodowy:

  12. CFP-40G, CFP-100G, QSFP + 40G, QSFP + 100G
  13. 10 Gb / s SFP +, DWDM SFP +, CWDM SFP +, BiDi WDM SFP +, SFP + loopback
  14. 10 Gb / s XFP, DWDM XFP, CWDM XFP, BiDi WDM XFP, sprzężenie zwrotne XFP
  15. Pętla zwrotna CSFP, CSFF, CSFP
  16. SFP, BiDi SFP, MultiRate DWDM SFP
  17. CWDM SFP, CWDM SFF, CWDM 1x9, CWDM GBIC
  18. Multirate SFP, Multi-rate WDM SFP
  19. 10G PON
  20. GPON SFP, ONU SFF, ONU SFP, ONU SFP
  21. GEPON SFP, ONU SFF, ONU SFP, ONU SFP
  22. Wideo 3G / HD-S SFP, I wideo SFP
  23. GBIC, WDM GBIC
  24. 1x9, SFF 2x5, SFF 2x10 modułów
  25. TOSA, ROSA, BOSA
  26. Transceiver RJ
  27. X2, Xenpak
  28. Transceiver z dowolnym poziomem personalizacji

Dlaczego warto wybrać Sunwise Fibre Optic do współpracy?

1. Mamy najwyższej jakości linię produkcyjną i ścisły system zarządzania jakością.
2. Posiadamy profesjonalny system procedur i duże zdolności produkcyjne, aby zagwarantować szybką dostawę i terminową wysyłkę.
3. Możemy zapewnić najbardziej konkurencyjną cenę, aby spełnić Twój budżet.
4. Projektujemy i wprowadzamy innowacje w nowych produktach w oparciu o nasze bogate doświadczenie.
5. Mamy profesjonalny zespół, który zapewnia kompleksową obsługę w jednym miejscu.

Szczegóły kontaktu
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: MARK LAI

Tel: +8615010002395

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty